Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language
Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language

I LOVE MATCHA TEA

I LOVE MATCHA TEA

Опис лінії

Нова гама засобів для очищення шкіри «I love matcha tea» з екстрактом натурального зеленого чаю Матча.

Що таке Матча?

Матча - це японський зелений чай сорту Сamelia sinensis найвищої якості, у якого безліч відмінностей від звичайного зеленого чаю. Кущі чаю Матча спеціально вирощують в тіні, що дозволяє зберегти соковитість і свіжість його листя, яке після збору сушать і перетирають в пудру. З цієї пудри за традиційною японською технологією готують смачний і корисний напій Матча, який насичений активними компонентами для оздоровлення і омолодження організму.

Корисні властивості чаю матча для шкіри. Матча-детокс:

Матча унікальний високим вмістом хлорофілу в листках, а антиоксидантів у чаї матча в 10 разів більше, ніж у звичайному зеленому чаї або ягодах годжі. Антиоксиданти та поліфеноли чаю Матча забезпечують детокс і допомагають уповільнити процеси ранніх вікових змін шкіри, що пов'язані з окислювальним стресом. До того ж, у Матча міститься ударна доза кофеїну, який допомагає тримати шкіру в тонусі й «розганяє» в ній обмін речовин.

Екстракт листя чаю Матча (Сamelia sinensis (matcha) extract) - є основним активним компонентом очищувальних засобів серії "I love matcha tea".

Б'юті-вигоди серії:

⦁ Ідеальна чистота шкіри;

⦁ М'яка детокс-дія;

⦁ Миттєва свіжість;

⦁ Проти тьмяного відтінку;

⦁ Підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для шкіри з акне в стадії ремісії;

⦁ Готує шкіру до подальшого догляду;

⦁ Використання екстракту натурального чаю Матча у складі засобів дозволяє отримати позитивний ефект свіжої і яскравої шкіри вже після першого застосування.

© 2021 ТОВ «Медичне науково-виробниче об'єднання Біокон»