Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language
Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language

I LOVE RICE

I LOVE RICE

Опис лінії

На сході рис - не тільки традиційний продукт харчування, а ще й улюблена жінками складова догляду за шкірою. Про харчові поживні властивості злаку відомо з давніх часів. Але про те, що рис так само корисний для шкіри, європейці дізналися від східних красунь порівняно недавно.

Сьогодні БІОКОН, натхнений азіатськими традиціями краси, вперше пропонує українській жінці секрет гладенької та порцелянової шкіри азіаток, адаптований під особливості шкіри жінок слов'янського типу.

«I love rice» - це нова лінія косметики з корисними речовинами, які отримано із злакової культури - рису посівного.

Рис - корисна для шкіри рослина завдяки амінокислотам, вітамінам (особливо групи В), флавоноїдам і мікроелементам. У висівках рису посівного міститься ферулова кислота, антиоксидантна активність якої робить її незамінною для захисту шкіри від передчасного старіння, а також сприяє освітленню шкіри і поліпшенню кольору обличчя.

Рис корисний для будь-якого типу шкіри.

Рис безпечний і гіпоалергенний.

I LOVE RICE

У засобах серії «I love rice» застосовано кілька інгредієнтів, які отримано в результаті перетворення рисового зерна: рисова вода, рисова пудра, протеїни рису і подрібнена рисова крихта.

Рисова вода - секрет краси східних красунь - ексклюзивний компонент серії «I love rice»

Рисова вода - це стовідсотковий натуральний водний екстракт рисових висівок. В рисовій воді зберігаються всі корисні для шкіри властивості рослини, що дозволяє відчути позитивний ефект вже після першого застосування.

Рисова вода багатофункціональна - її можна використовувати практично на будь-якому етапі щоденної б'юті-рутини.

Рисова вода здатна забезпечити шкірі:

⦁ М'яке очищення і тонізацію. Активні компоненти рису пом'якшують і захищають шкіру під час процедури очищення, а також зв'язують і видаляють з поверхні шкіри токсини.

⦁ Тривалу зволожувальну дію. Мікрочастинки рису, які розчинені у воді, утримують на собі вологу. Потім протягом дня ця волога вивільняється і зволожує шкіру.

⦁ Контроль жирного блиску. Натуральний рисовий крохмаль у складі рисової води абсорбує шкірний жир і забезпечує ефект матової шкіри.

Тому рисова вода є унікальним засобом, який здатний одночасно зволожувати та матувати шкіру.

Цілком очевидно, що рисова вода, утримуючи вологу у верхніх шарах і на поверхні шкіри, сприяє збереженню краси і молодості шкіри.

Також рисова вода має заспокійливі властивості і навіть сприяє швидшому загоєнню пошкодженої шкіри.

Використовувати рисову воду в догляді за шкірою можливо постійно, тому що вона безпечна, не подразнює шкіру і не викликає звикання.

У серії «I love rice» присутні 5 засобів на основі 100% натуральної рисової води.

Натуральний догляд. Природа дарує красу.

I LOVE RICE

© 2021 ТОВ «Медичне науково-виробниче об'єднання Біокон»