Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language
Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language

Здоров'я і краса Вашої шкіри - наша головна мета. Скористайтеся нашими порадами якщо плануєте приймати сонячні ванни або у вас передбачається тривале перебування на відкритому сонці.

Наша шкіра володіє природним захистом від шкідливого впливу сонячних променів. Проте тривалість такого захисту індивідуальна для кожної людини. У когось вже за 5 хвилин перебування на відкритому сонці шкіра червоніє і виникає небезпека появи опіку, а хтось може спокійно провести на сонці півгодини без ризику для здоров'я. На думку дерматологів, час безпечного перебування на відкритому сонці для незахищеної шкіри становить в середньому близько 10 хвилин.

Для захисту шкіри від негативного впливу сонячних променів створено засоби «Сонцезахисної серії» БІОКОН. Вони містять спеціальні фотофільтри, які при нанесенні на шкіру перешкоджають шкідливій дії UVA1-2/UVB/HEV променів, забезпечують надійний захист шкіри від сонячного опіку і фотоіндукованого старіння та дозволяють отримати природну красиву засмагу.

Сонцезахисна серія

СОНЦЕЗАХИСНА СЕРІЯ

Спрей для безпечної засмаги

SPF 40

СОНЦЕЗАХИСНА СЕРІЯ

Крем для безпечної засмаги

SPF 50+

СОНЦЕЗАХИСНА СЕРІЯ

Масло для безпечного загару

SPF 30

Що таке SPF?

Сонцезахисний фактор SPF - показник, який визначає ступінь захисту сонцезахисного засобу від ультрафіолетових променів.

Чим вище цифра SPF, що вказана на сонцезахисному засобі, тим більше ефективність і тривалість його дії на шкірі. Щоб розрахувати, скільки часу з використанням сонцезахисного засобу можна перебувати на сонці без ризику для здоров'я, необхідно помножити індивідуальну тривалість природного захисту на сонцезахисний фактор засобу.

Отримане значення - це час безпечної засмаги, яке забезпечує обраний сонцезахисний засіб за умови його правильного застосування.

Як правильно вибрати сонцезахисний засіб?


Незалежно від пори року та географії місця відпочинку з правильно підібраним сонцезахисним засобом ваша шкіра завжди буде під надійним захистом.
Враховуйте наступні фактори при виборі сонцезахисного засобу:


ІНДИВІДУАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
СВОЄЇ ШКІРИ ЗА ЧУТЛИВІСТЮ ДО СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ

Зазвичай чим світліша шкіра, тим більш високий фактор захисту буде потрібний. Для світлої шкіри, особливо в перші дні засмаги, необхідний сонцезахисний засіб з SPF 30 і вище. Для смаглявої або вже звиклої до сонця шкіри фактор захисту може бути нижче SPF 6-25.

ПЛАНОВАНА ТРИВАЛІСТЬ
ПЕРЕБУВАННЯ НА СОНЦІ

У сезон активного сонця захист від ультрафіолету необхідний постійно, в тому числі під час короткочасного виходу на вулицю і в тіні. Однак фактор захисту вашого засобу треба вибирати в залежності від тривалості прогулянки або прийняття сонячних ванн: чим довшим буде ваше перебування на відкритому сонці, тим вищий фактор захисту буде потрібний.

СОНЯЧНA АКТИВНІСТЬ

При високій активності сонця і низькій хмарності ультрафіолетові промені безперешкодно досягають шкіри, тому ризик отримання сонячного опіку істотно зростає. Знадобиться засіб з високим фактором захисту.

ІНДЕКС УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО

ВИПРОМІНЮВАННЯ СОНЦЯ

Його значення залежить від географічного розташування і пори року. Індекс сонячної активності вище в південних регіонах із субтропічним та тропічним кліматом. У літні місяці активність сонячного випромінювання висока навіть в регіонах з помірним кліматом. Буде потрібний високий фактор захисту.

Як правильно використовувати сонцезахисний засіб для безпечної засмаги?

Щоб отримати гарну засмагу і уникнути ризиків для здоров'я шкіри, пов'язаних з негативним впливом сонячних променів, важливо правильно використовувати сонцезахисний засіб.

Наносити сонцезахисний засіб на шкіру безпосередньо перед виходом на сонце.


Для підтримки захисту регулярно (мінімум кожні 1,5-2 години) і в достатній кількості оновлювати нанесення засобу, особливо після купання, інтенсивного потовиділення або витирання рушником. Зверніть увагу: повторне нанесення крему підтримує дію захисту, але додатково не збільшує час безпечної засмаги.

З якого віку дітям можна застосовувати сонцезахисні засоби?

Шкіра дитини ніжніша і тонша за шкіру дорослої людини, а процеси вироблення меланіну в ній недосконалі.

Для дитячої шкіри через її фізіологічні особливості вплив прямих сонячних променів особливо небезпечний. Тому дітям першого року життя протипоказано перебувати під прямими сонячними променями і загоряти навіть за умови використання сонцезахисного засобу.

Для дітей старше одного року можливе короткочасне перебування на сонці за умови дотримання правил безпечної засмаги. При цьому використання дитячого сонцезахисного засобу допустимо у разі відсутності протипоказань і проявів індивідуальної непереносимості. Рекомендуємо консультацію педіатра. Дитячі засоби «Сонцезахисної серії» рекомендовані до застосування для дітей після трьох років.

Своєчасно піклуйтеся про себе і проявляйте турботу про близьких. Для збереження здоров'я шкіри дотримуйтесь наступних правил безпеки:

Утримайтесь від надмірного перебування на сонці навіть при використанні сонцезахисного засобу, адже воно не може забезпечити 100% захист шкіри.

Уникайте впливу сонячних променів в середині дня - між 12.00 та 16.00.

Не дозволяйте дітям і немовлятам перебувати під прямими сонячними променями.

Використовуйте додатковий захист для дитини (панаму, окуляри, футболку).

Не наносьте сонцезахисний засіб на зону навколо очей. У разі потрапляння в очі негайно і ретельно промийте їх водою.

При перших ознаках розвитку сонячного опіку (почервоніння шкіри) негайно покиньте пляж.

Перед відпусткою заплануйте консультацію та огляд дерматолога.