Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language
Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language

Здоров'я і краса Вашої шкіри - наша головна мета. Скористайтеся нашими порадами якщо плануєте приймати сонячні ванни або у вас передбачається тривале перебування на відкритому сонці.

Наша шкіра володіє природним захистом від шкідливого впливу сонячних променів. Проте тривалість такого захисту індивідуальна для кожної людини. У когось вже за 5 хвилин перебування на відкритому сонці шкіра червоніє і виникає небезпека появи опіку, а хтось може спокійно провести на сонці півгодини без ризику для здоров'я. На думку дерматологів, час безпечного перебування на відкритому сонці для незахищеної шкіри становить в середньому близько 10 хвилин.

Для захисту шкіри від негативного впливу сонячних променів створено засоби «Сонцезахисної серії» БІОКОН. Вони містять спеціальні фотофільтри, які при нанесенні на шкіру перешкоджають шкідливій дії UVA1-2/UVB/HEV променів, забезпечують надійний захист шкіри від сонячного опіку і фотоіндукованого старіння та дозволяють отримати природну красиву засмагу.

Сонцезахисна серія

СОНЦЕЗАХИСНА СЕРІЯ

Масло для безпечного загару

SPF 30

СОНЦЕЗАХИСНА СЕРІЯ

Спрей для безпечної засмаги

SPF 40

СОНЦЕЗАХИСНА СЕРІЯ

Крем для безпечної засмаги

SPF 50+

Що таке SPF?

Сонцезахисний фактор SPF - показник, який визначає ступінь захисту сонцезахисного засобу від ультрафіолетових променів.

Чим вище цифра SPF, що вказана на сонцезахисному засобі, тим більше ефективність і тривалість його дії на шкірі. Щоб розрахувати, скільки часу з використанням сонцезахисного засобу можна перебувати на сонці без ризику для здоров'я, необхідно помножити індивідуальну тривалість природного захисту на сонцезахисний фактор засобу.

Отримане значення - це час безпечної засмаги, яке забезпечує обраний сонцезахисний засіб за умови його правильного застосування.

Як правильно вибрати сонцезахисний засіб?


Незалежно від пори року та географії місця відпочинку з правильно підібраним сонцезахисним засобом ваша шкіра завжди буде під надійним захистом.
Враховуйте наступні фактори при виборі сонцезахисного засобу:


ПЛАНОВАНА ТРИВАЛІСТЬ
ПЕРЕБУВАННЯ НА СОНЦІ

У сезон активного сонця захист від ультрафіолету необхідний постійно, в тому числі під час короткочасного виходу на вулицю і в тіні. Однак фактор захисту вашого засобу треба вибирати в залежності від тривалості прогулянки або прийняття сонячних ванн: чим довшим буде ваше перебування на відкритому сонці, тим вищий фактор захисту буде потрібний.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
СВОЄЇ ШКІРИ ЗА ЧУТЛИВІСТЮ ДО СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ

Зазвичай чим світліша шкіра, тим більш високий фактор захисту буде потрібний. Для світлої шкіри, особливо в перші дні засмаги, необхідний сонцезахисний засіб з SPF 30 і вище. Для смаглявої або вже звиклої до сонця шкіри фактор захисту може бути нижче SPF 6-25.

ІНДЕКС УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО

ВИПРОМІНЮВАННЯ СОНЦЯ

Його значення залежить від географічного розташування і пори року. Індекс сонячної активності вище в південних регіонах із субтропічним та тропічним кліматом. У літні місяці активність сонячного випромінювання висока навіть в регіонах з помірним кліматом. Буде потрібний високий фактор захисту.

СОНЯЧНA АКТИВНІСТЬ

При високій активності сонця і низькій хмарності ультрафіолетові промені безперешкодно досягають шкіри, тому ризик отримання сонячного опіку істотно зростає. Знадобиться засіб з високим фактором захисту.

Як правильно використовувати сонцезахисний засіб для безпечної засмаги?

Щоб отримати гарну засмагу і уникнути ризиків для здоров'я шкіри, пов'язаних з негативним впливом сонячних променів, важливо правильно використовувати сонцезахисний засіб.

Наносити сонцезахисний засіб на шкіру безпосередньо перед виходом на сонце.


Для підтримки захисту регулярно (мінімум кожні 1,5-2 години) і в достатній кількості оновлювати нанесення засобу, особливо після купання, інтенсивного потовиділення або витирання рушником. Зверніть увагу: повторне нанесення крему підтримує дію захисту, але додатково не збільшує час безпечної засмаги.

З якого віку дітям можна застосовувати сонцезахисні засоби?

Шкіра дитини ніжніша і тонша за шкіру дорослої людини, а процеси вироблення меланіну в ній недосконалі.

Для дитячої шкіри через її фізіологічні особливості вплив прямих сонячних променів особливо небезпечний. Тому дітям першого року життя протипоказано перебувати під прямими сонячними променями і загоряти навіть за умови використання сонцезахисного засобу.

Для дітей старше одного року можливе короткочасне перебування на сонці за умови дотримання правил безпечної засмаги. При цьому використання дитячого сонцезахисного засобу допустимо у разі відсутності протипоказань і проявів індивідуальної непереносимості. Рекомендуємо консультацію педіатра. Дитячі засоби «Сонцезахисної серії» рекомендовані до застосування для дітей після трьох років.

Своєчасно піклуйтеся про себе і проявляйте турботу про близьких. Для збереження здоров'я шкіри дотримуйтесь наступних правил безпеки:

Утримайтесь від надмірного перебування на сонці навіть при використанні сонцезахисного засобу, адже воно не може забезпечити 100% захист шкіри.

Уникайте впливу сонячних променів в середині дня - між 12.00 та 16.00.

Використовуйте додатковий захист для дитини (панаму, окуляри, футболку).

Не дозволяйте дітям і немовлятам перебувати під прямими сонячними променями.

Не наносьте сонцезахисний засіб на зону навколо очей. У разі потрапляння в очі негайно і ретельно промийте їх водою.

При перших ознаках розвитку сонячного опіку (почервоніння шкіри) негайно покиньте пляж.

Перед відпусткою заплануйте консультацію та огляд дерматолога.

ВАШ ЕКСПЕРТ №1 У БЕЗПЕЧНОМУ ЗАГАРІ. БАЖАЄМО ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ.

© 2023 ТОВ «Медичне науково-виробниче об'єднання Біокон»