Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language
Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language

Благодійність

Соціальна програма «БІОКОН для здоров'я жінки і дитини»

З 2013 року ми реалізуємо програму «БІОКОН для здоров'я жінки і дитини». Вона є освітньою в плані підвищення знань серед жінок про особливості догляду за собою та немовлям. Акцентує увагу на відповідальному підході до жіночого здоров'я.

Друге завдання - матеріальна допомога українським гінекологіям, жіночим консультаціям, пологовим будинкам, перинатальним центрам, дитячим поліклінікам. Надаючи адресну благодійну допомогу, ми уважно ставимось до потреб лікарень: обираємо лікувальні установи, які особливо потребують матеріальної підтримки, переважно в невеликих містах, дізнаємось у керівництва лікарні, яке саме обладнання необхідно, і тільки потім закуповуємо товар для благодійного внеску - щоб він виявився дійсно потрібним, приніс користь лікарям та пацієнтам.

Наразі 76 лікувальних установ у всіх областях України отримали допомогу в рамках програми «БІОКОН для здоров'я жінки і дитини».

Серед подарованого обладнання: електрохірургічні коагулятори для лікування патологій у жінок, гінекологічні крісла, кольпоскопи, медикаменти, хірургічний інструментарій тощо. Проект триває! В нього буде залучено ще більше установ, які потребують допомоги.

Шановні покупці! Дякуємо кожному за ваш вибір продукції виробництва БІОКОН. Це ваш особистий внесок у програму «БІОКОН для здоров'я жінки і дитини».

© 2021 ТОВ «Медичне науково-виробниче об'єднання Біокон»