Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language
Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language

Про Бренд

БІОКОН - косметичний бренд, який об'єднав медичні наукові принципи
з традиціями натуральної косметики. Косметика БИОКОН створюється з любов'ю і повагою до жінки, щоб дарувати їй ніжність, турботу і красу.

Медичне науково-

виробниче об'єднання «БІOKOН»

Більше 25 років тому лікарями Медичного науково-виробничого об'єднання «БІOKOН» спільно з французькими колегами був винайдений перший крем БИОКОН. З тих пір триває щоденна робота косметологів і технологів по створенню сучасних кремів під однойменною маркою.

На нашому виробництві в Харкові заснована сучасна лабораторія. Тут проводяться дослідження індивідуальних потреб у догляді за шкірою, обумовлених багатьма чинниками, особливо типом шкіри і віком. Крім цього, вся наша продукція проходить випробування на безпеку і ефективність.

Косметика,

створена лікарями

Косметичні формули БИОКОН розробляються професіоналами, які спираються на медичні знання фізіології шкіри і біохімічних процесів, що відбуваються в шкірі.

Наші фахівці створюють косметику для догляду за шкірою і волоссям, для захисту шкіри від негативних факторів навколишнього середовища і УФ-випромінювання і лікувально-профілактичні засоби. Косметика БИОКОН дійсно вирішує проблеми і забезпечує ефект.

Натуральні

компоненти та інновації

Ми працюємо в постійному контакті з провідними світовими косметичними інститутами і виробниками сировини.

Для задоволення потреб у догляді шкірою ми шукаємо інноваційні рішення, постійно вдосконалюємо існуючі формули і створюємо косметичні продукти з різними текстурами і методами використання.

Косметика

нового покоління

БІОКОН прагне розуміти потреби будь-якої жінки в догляді за шкірою, незалежно від віку і типу шкіри. Ми усвідомлюємо, наскільки важливий для жінки ритуал косметичного догляду. Наші експерти уважно вивчають актуальні тренди в догляді за шкірою і стежать за новинами косметичного ринку. Це дозволяє регулярно оновлювати асортимент бренду БИОКОН новинками, здатними творити чудеса.

За останні десятиліття в нашій лабораторії розроблено понад 20 косметичних лінійок, які отримали заслужене визнання на вітчизняному та міжнародному ринках. Сьогодні тисячі людей різного віку довіряють бренду БИОКОН.

© 2021 ТОВ «Медичне науково-виробниче об'єднання Біокон»