Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language
Українська
arrow_drop_uparrow_drop_down
Мова:
Ukrainian
uk
language

Офіційні правила проведення Акції «Амбасадор бренду БІОКОН» (далі – Правила)

1. Організатор Акції «ТОВ "Медичне НВО "БІОКОН" , тел.: +38 056 731 9132 (надалі – Організатор).
Період проведення Акції: з 01.11.2021 по 06.12.2021 включно.
Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій, а також зони операції Об’єднаних сил у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях України» від 15.04.2014, № 1207-VI і Закону України «Про особливості державної політики по забезпеченню державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях» № 2268-VIII від 18.01.2018 р. виключно із міркувань безпеки мешканців цих регіонів.
Акція не є лотереєю чи азартною грою.

2. Учасники Акції.

2.1. В Акції можуть брати участь фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, вони мають власні профілі в соціальних мережах Facebook та Instagram з кількістю підписників від 1500 чоловік та ведуть власний блог.
2.2. В Акції не мають права брати участі:
- Співробітники Організатора, Партнера та / або інших компаній, які беруть участь в організації Акції, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).
- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.
2.3. Акція проводиться на території України *, в мережі Інтернет
* За винятком тимчасово окупованих територій України та зони операції Об’єднаних сил.
2.4. Учасник який бере участь в Акції, погоджується та надає Організатору та/або Партнеру Акції свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені під час участі у акції. Обробка персональних даних включає в себе
будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення,
зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення
(розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених
персональних даних. Приймаючи участь в Акції та надаючи згоду, учасник Акції
визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист
персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та
зрозумілі, а також не вимагає здійснення Організатором та/або Партнером Акції
повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст.21 Закону України «Про захист персональних даних».
2.5. Приймаючи участь в Акції, всі учасники погоджуються з даними правилами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання Заохочення.
2.6. У разі перемоги в Акції, учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, фото) можуть бути опубліковані / або використані Організатором та/або Партнером та в комерційних цілях.
2.7. Учасник Акції, який приймає участь в акції, погоджується з правилами Акції та гарантує достовірність наданих ним даних.

2.8. Порушення учасником Акції будь-якого положення даних правил, автоматично позбавляє його статусу учасника. Будь які претензії порушників вважаються безпідставними та такими, що не належать до розгляду.

3. Умови участі в Акції

3. Акція «Разом з улюбленим брендом БІОКОН» проводиться в мережі Інтернет, у соціальних мережах на офіційних сторінках ТОВ «МНВО «БІОКОН» у Facebook www.facebook.com/BIOKONCOSMETIC та Instagram https://www.instagram.com/biokon_official/ та у власних профілях учасників конкурсу.
3.1 Для участі в Акції необхідно в період проведення конкурсу з 08.11.2021 по 08.12.2021 виконати наступні умови:
- мати власний профіль в одній із соціальних мереж Facebook та Instagram з кількістю підписників від 1500 чоловік та вести власний блог.
- зробити публікацію (мається на увазі пост) у власному блозі в одній із соціальних мереж Facebook або Instagram з оглядом будь-якого продукту бренду БІОКОН та відмітити сторінку БІОКОН через тег і поставити хештег #амбасадорбіокон
- підписатись на сторінки БІОКОН у соціальних мережах Facebook та Instagram.
- Очікувати на результати розіграшу, які буде оголошено 13 грудня 2021 року.

4. Визначення Переможця Акції:

4.1. Визначення Переможців Акції відбуватиметься з 09 по 13 грудня 2021 року конкурсною комісією у складі керівника та менеджерів маркетингового відділу ТОВ «МНВО «БІОКОН» кількістю 7 чоловік серед учасників, які виконали всі умови конкурсу методом голосування членів конкурсної комісії. Голоси конкурсної комісії буде відображено у відповідному протоколі голосування. Той учасник, який набере найбільшу кількість голосів, стане Головним переможцем Акції. Ще два учасники посядуть 2 та третє місце за відповідною кількістю голосів за зменшенням.
4.2 Публікації учасників будуть збиратись Організатором через тег-відмітку сторінок Біокон та хештег #амбасадорбіокон
4.3. Оголошення про результати Головного Переможця розміщуються на сторінках ТОВ «МНВО «БІОКОН» у Facebook www.facebook.com/BIOKONCOSMETIC та Instagram https://www.instagram.com/biokon_official/
4.3 Переможці повідомляються про визнання їх Переможцями Акції шляхом надсилання з профілю Сторінки БІОКОН у Facebook або Instagram особистого повідомлення Переможцям.

5. Заохочення Акції та порядок його отримання.

5.1. Заохоченнями Акції для Переможців другого та третього місця є подарунковий набір косметики I Love Rice БІОКОН у фірмовій коробці. Склад одного набору: фірмова коробка БІОКОН – 1 шт, ILR Гель для вмивання міцелярний – 1 шт, ILR Крем для обличчя – 1 шт, ILR Міцелярна вода – 1 шт, ILR Скраб-гель для обличчя – 1 шт, ILR Тонік для обличчя – 1 шт.
5.2. Заохоченням для Головного переможця є організація професійної фотосесії у місті Київ за участю Головного переможця з публікацією на двох шпальтах журналу PINK. Організатор забезпечує всі умови для проведення фотосесії: фотостудію, роботу фотографа, стиліста та візажиста по створенню фото образу Головного Переможця.
5.3. Приймаючи головне заохочення у вигляді фотосесії Головний переможець погоджується на той фото образ, який буде створено у кадрі та фотопозування із продукцією БІОКОН в процесі фотозйомки та надає згоду у вигляді окремого письмово документу на публікацію світлин із своїм зображенням у журналі PINK та у соціальних мережах, сайті БІОКОН та PINK. Світлини для публікацій обираються Організатором.
5.4. Організатор передає світлини з фотосесії Головному переможцю для власного використання не в комерційних цілях. Фотосвітлини з даної фотосесії можуть бути використані головним переможцем лише у власному профілі соціальних мереж. Забороняється використання світлин у будь-яких медіа без додаткового узгодження із БІОКОН та редакцією PINK.
5.5. Якщо Головний переможець відмовляється від умов та за будь-яких причин не з’являється на фотосесію, то Організатор має право передати Головне заохочення наступному за голосами учаснику на аналогічних умовах.
5.6. Організатор зв’язується с Переможцями в особистих повідомленнях мережах Facebook або Instagram 10-11 грудня 2021 р. щодо механіки отримання Заохочення.
5.7. Фотосесія відбувається у місті Києві в період з 15 до 20 грудня 2021 р. Якщо Головний переможець проживає не в Київській області, то транспортні затрати йому компенсуються шляхом покупки залізничних квитків класом «купе».
5.8. Для отримання Головного Заохочення Головний Переможець повинен з моменту оголошення перемоги до 15 грудня 2021 р. надіслати свої дані (копію паспорта, індивідуальний податковий номер та адресу) за електронною поштою: reclama@biokon.com.ua
5.9. Заохочення вважається переданим, а зобов’язання Організатора Акції з передачі Заохочення за цими Правилами вважаються виконаними з моменту отримання посилок із косметикою переможцями 2 та 3 місць Заохочення, а для головного переможця – з моменту проведення фотосесії. Якщо переможці не з’явились на пошту забрати заохочення, то це вважається Організатором як відмова від заохочення. Організатор не несе відповідальність за неможливість отримання Заохочення Переможцем.
5.10 Заміна Заохочення грошовим еквівалентом не допускається для всіх переможців Акції. Термін розсилки Заохочень для 2 та 3 місць – з 13 до 17 грудня 2021 р. за умови виконання цих правил.
5.11 У разі, якщо переможець відмовляється від отримання Заохочення, або порушує умови цих Правил, Організатор приймає рішення щодо Заохочення на свій розсуд.
5.12 Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Заохочення іншій особі не допускається.
5.13 Організатор не відповідає за будь-які додаткові витрати Учасника Акції, пов'язані з отриманням Заохочення.
5.14 Організатор не несе відповідальності за подальше використання вручених Заохочень Учасниками Акції після їх отримання та за неможливість Учасників Акції використовувати Заохочення з причин, які не залежать від Організатора Акції.
5.15 Організатор не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Учасником Акції внаслідок використання ним Заохочення чи участі в Акції.
5.16. У випадку, якщо Учасник Акції, який має право на отримання Заохочення, з незалежних від Організатора причин не має можливості його отримати, Учасник Акції не має права на передоручення на отримання Заохочення третій особі та на отримання від Організатора будь-якої компенсації.
5.17. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості Заохочень, вказаних у цих Правилах.
5.18 Результати Акції є остаточними та не підлягають оскарженню та перегляду.

6. Інші умови

6.1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу відповідно до вимог законодавства України.
6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним таким, що не відповідає нормам чинного законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення.
6.3. Організатор звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

© 2021 ТОВ «Медичне науково-виробниче об'єднання Біокон»